Polityka prywatności

Polityka prywatności sklepu

Firmowy sklep Zapf Creation / oficjalny sklep Zapf Creation prowadzimy, nieprzerwanie od ponad 14 lat. Jest to najdłużej działający sklep tej firmy w Polsce. Najbardziej popularnymi zabawkami Zapf Creation są Baby Born, Baby Annabell.

Lalki Zapf Creation są w tej chwili, jednym z najlepszych produktów w Europie, pod względem innowacyjnym, jakości wykonania jak i funkcji wychowawczych i rozwojowych dzieci. Przykładem jest mechaniczna interaktywna lalka Baby Born oraz elektroniczna lalka Baby Annabell - w niezwykły sposób stymulujące rozwój dzieci. Należy zwrócić uwagę na fakt, że na zdecydowane pierwszeństwo tych lalek w Europie, dodatkowo ma wpływ duża ilość dodatkowych akcesoriów.

Ilość funkcji tych lalek powoduje, ze trudno zdecydować, która jest lepsza - to dzieci i ich rodzice decydują o tym. Ubranka i akcesoria dla lalek dodatkowo uzupełniają kolekcje.

Specjalizujemy się w tej dziedzinie, ponieważ doskonale wiemy z doświadczenia, że jest to najlepsza propozycja na rynku dotycząca lalek i akcesoriów. Warto zapoznać się z bliżej z ofertą, poznać ją dokładnie, aby świadomie wybrać, która lalka będzie najlepsza dla Państwa dziecka. Gwarantujemy, że lalki, ubranka, akcesoria Baby Born i Baby Annabell są warte swojej ceny.

Z informacji otrzymywanych od naszych Klientów wynika, że jesteśmy najlepszym sklepem w Polsce pod względem szybkości realizacji zamówień. Nasza wiedza i doświadczenie powoduje, że szybko i bez problemów otrzymują Państwo porady i odpowiedzi na pytania zadawane drogą mailową lub telefoniczną, w sprawie wyboru odpowiednich zabawek.

Mamy najszerszą ofertę Zapf Creation w Polsce.

Sprzedajemy zabawki detalicznie i hurtowo. Zapraszamy do współpracy przedszkola i sklepy.

Przywiązujemy szczególną wagę do bezpiecznego i starannego pakowania przesyłek.

Realizujemy zamówienia składane drogą elektroniczną w sklepie internetowym, drogą mailową na adres: sklep@teczowagaleria.pl , zamówienia telefoniczne pod numerem telefonu 500 135 710

Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Zabawki można odebrać osobiście w Lublinie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Odbiór osobisty wynosi 5 zł.

 

SIEDZIBA FIRMY:
Tęczowa Galeria
Agnieszka Stasiak
Irysowa 12
20-834 Lublin

NIP 712-117-21-46
REGON 060385513

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

tel. komórkowy: 500-135-710 w godz. 8 - 22


email: sklep@baby-born.pl, sklep@baby-annabell.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl